Přihlásit       Registrace
jméno:

x
heslo:

nápověda

F5 prací prostředek - 1l

F5 prací prostředek - 1l
reálná hodnota:0 Kč s DPH
bodová hodnota:
150 bodů
 
máte k dispozici:0 bodů

Na zakoupení nemáte dostatek bodů.

Popis zboží

Přípravek F5 je základním kamenem celého systému řady F. Jedná se o mikroemulzní prací prostředek pro běžné praní textilních OOP a pro dekontaminaci zásahových oděvů hasiče (ZOH) a další textilní výstroje hasiče profesionálními postupy údržby. Přípravek je zvláště vhodný pro praní třívrstvých i dělitelných ZOH a k regeneraci mechanicky nepoškozených membrán. F5 funguje na bázi katalyzovaných reakcí v prostředí kapalných nanočástic s obsahem fázových přenašečů. Jeho obsah aktivních látek je více než 50%.  

V úzké spolupráci s HZS ČR vznikl „Komplexní systém údržby textilní výstroje hasiče“. Tento systém je složen z několika velmi účinných čistících prostředků a tvoří celou technologii údržby OOP.

Řada „F5“ je především určena pro údržbu speciálních zásahových obleků pro HZS, ale i Sbory dobrovolných hasičů a všechny ty, kterých se týká údržba podobného typu oblečení.

Komplexní Systém Údržby textilní výstroje hasiče obsahuje:

  • F3 - předpírací prostředek
  • F4 - přípravek pro předčištění reflexních pásků
  • F5 - mikroemulzní prací prostředek pro praní a dekontaminaci zásahových oděvů
  • F6 - ZEVA Super B - dezinfekční prostředek, pro dezinfekci oděvu po znečištění biologickým materiálem

Vlastnosti řady „F“:
V závislosti na stupni a druhu zašpinění se mikroemulzní přípravek F5 může použít pro lokální předčištění textilní výstroje, k čištění plastů při teplotách pracovní lázně běžně 15-40 °C.
Kvalitně vypere těžká až extrémní zašpinění (zplodiny hoření, pot aj.) ze zásahových oděvů.
Krátké prací cykly při rutinním i pokročilém čištění, doba pracího cyklu cca 25-35 min.
Nízké dávkování F5 na jeden oděv, pouze ±50 ml
Dobře a rychle se rozpouští ve vodě o teplotě už od 10°C.
Dostatečně stabilní i v tvrdé vodě.
Snadno se máchá a na textilii nezanechává rezidua (zbytky čistící emulze).
Nepoškozuje textilie, barvy, reflexní prvky a další součásti včetně hydrofobní úpravy použité v konstrukci zásahového oděvu hasiče
Postupně obnovuje průchodnost par membránou, která se zhoršila vlivem předešlé nesprávné údržby a vlivy agresivního potu při používání oděvu

Jejich bezkonkurenční čistící vlastnosti byly úspěšně otestovány na více jak 50-ti silně kontaminovaných a znečištěných hasičských zásahových oblecích.

Objem: 1 l, 10 l

ODKAZ na e-shop ZDE

Fotografie


 
Copyright © 2011 - 2024 CORA computer s.r.o. | All Rights Reserved.

Kliknutím na tlačítko "POVOLIT VŠE" souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit tlačítkem "NASTAVENÍ", nebo kdykoli vypnout v sekci Zpracování osobních údajů na adrese www.vyzbrojna.cz...