Přihlásit       Registrace
jméno:

x
heslo:

nápověda

F3 předpírací prací prostředek - 1l

F3 předpírací prací prostředek - 1,5l
reálná hodnota:0 Kč s DPH
bodová hodnota:
120 bodů
 
máte k dispozici:0 bodů

Na zakoupení nemáte dostatek bodů.

Popis zboží

Přípravek F3 je základní prací prostředek pro efektivní odstranění extrémních zašpinění hasičských zásahových oděvů a jiných textilních součástí výstroje hasiče, které jsou silně znečištěné ropnými látkami a přírodními tuky praním ve vodných lázních. Přípravek na bázi mikro emulze s obsahem fázových přenašečů je vyznačen silnou odmašťovací schopností. Plně tak v běžném provozu čištění nahrazuje perchlor, který je používaný v čistírnách.  

V úzké spolupráci s HZS ČR vznikl „Komplexní systém údržby textilní výstroje hasiče“. Tento systém je složen z několika velmi účinných čistících prostředků a tvoří celou technologii údržby OOP.

Řada „F“ je především určena pro údržbu speciálních zásahových obleků pro HZS, ale i Sbory dobrovolných hasičů a všechny ty, kterých se týká údržba podobného typu oblečení.

Komplexní Systém Údržby textilní výstroje hasiče obsahuje:

  • F3 - předpírací prostředek
  • F4 - přípravek pro předčištění reflexních pásků
  • F5 - mikroemulzní prací prostředek pro praní a dekontaminaci zásahových oděvů
  • F6 - ZEVA Super B - dezinfekční prostředek, pro dezinfekci oděvu po znečištění biologickým materiálem

Objem: 1 l, 5 l

ODKAZ na e-shop ZDE

Fotografie


 
Copyright © 2011 - 2024 CORA computer s.r.o. | All Rights Reserved.

Kliknutím na tlačítko "POVOLIT VŠE" souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit tlačítkem "NASTAVENÍ", nebo kdykoli vypnout v sekci Zpracování osobních údajů na adrese www.vyzbrojna.cz...