Přihlásit       Registrace
jméno:

x
heslo:

nápověda

F15 čistící prostředek - 1l

F15 čistící prostředek - 1l
reálná hodnota:0 Kč s DPH
bodová hodnota:
130 bodů
 
máte k dispozici:0 bodů

Na zakoupení nemáte dostatek bodů.

Popis zboží

Přípravek F15 je určen pro ruční čištění a dekontaminaci vnitřní části zásahových přileb zorníků dýchacích přístrojů, masek, tlakových lahví k dýchacím přístrojům, termokamer, k praní zásahových bot, rukavic, aj. pomocí aktivní pěny vyrobené ve zpěňovacím přístroji (lze použít také jen roztok). Po mechanickém opracování čistého povrchu, po dokonalém opláchnutí a oschnutí je možné ochranné pomůcky hasiče použít bez omezení.

Přípravek lze použit jako roztok, ale výrazně lepšího výsledku docílíte, pokud z něj vytvoříte pěnu pomocí napěňovače a necháte na povrchu DT, přilby, atd. působit pár minut. F15 má neuvěřitelně silnou čisticí schopnost, lze jej použít i v terénu, kdy se pěna z povrchu opláchne pouze studenou vodou. Složení je koncipováno tak, aby jakýmkoli způsobem nenarušilo citlivou fólii zorníku masky. Velmi rychle rozpouští špínu. Testováno bylo v terénu, po požárech, na maskách a přilbách po Flashover kontejnerech a jednotlivých stanicích.

V úzké spolupráci s HZS ČR vznikl „Komplexní systém údržby textilní výstroje hasiče“. Tento systém je složen z několika velmi účinných čistících prostředků a tvoří celou technologii údržby OOP.

Jejich bezkonkurenční čistící vlastnosti byly úspěšně otestovány na více jak 50-ti silně kontaminovaných a znečištěných hasičských zásahových oblecích.

Komplexní Systém Údržby textilní výstroje hasiče obsahuje:

  • F4 - přípravek pro předčištění reflexních pásků
  • F5 - mikroemulzní prací prostředek pro praní a dekontaminaci zásahových oděvů
  • F6 - ZEVA Super B - dezinfekční prostředek, pro dezinfekci oděvu po znečištění biologickým materiálem
  • F15 - čistící a mycí prostředek

Objem: 1 l, 5 l

 

ODKAZ na e-shop ZDE

Fotografie


 
Copyright © 2011 - 2024 CORA computer s.r.o. | All Rights Reserved.

Kliknutím na tlačítko "POVOLIT VŠE" souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit tlačítkem "NASTAVENÍ", nebo kdykoli vypnout v sekci Zpracování osobních údajů na adrese www.vyzbrojna.cz...