Přihlásit       Registrace
jméno:

x
heslo:

nápověda

F7 impregnace pro zásahové oděvy a rukavice - 500ml

F7 impregnace pro zásahové oděvy a rukavice - 500ml
reálná hodnota:0 Kč s DPH
bodová hodnota:
130 bodů
 
máte k dispozici:0 bodů

Na zakoupení nemáte dostatek bodů.

Popis zboží

Přípravek F7 je přípravek pro obnovu hydrofobní a oleofobní úpravy na vícevrstvém zásahovém oděvu hasiče; používá se k obnově opotřebované nešpinavé a stabilizační vrstvy na vnější straně vícevrstvého ZOH, anebo jiných ochranných oděvů používaných v jiných sférách pracovní činnosti a na obnovu opotřebované vrstvy na textilních zásahových hasičských rukavicích. F7 je vhodný také na kožené boty a jiné součásti výstroje hasiče. 

F7 doplňuje řadu F o specializovanou impregnaci.

Aplikace:
  • Na suchý, kvalitně vypraný, kvalitně vymáchaný a zapnutý ZOH se křížovým nástřikem nanese na vrchní tkaninu neředěný přípravek F7. Nevsáknutá kapalina se do tkaniny zaklepe.
  • Po nástřiku se oděv složí a sroluje. Přípravek se nechá ve vlhkém stavu působit 30 - 60 min.
  • Po zaležení se oděv vysuší do sucha v sušičce, anebo v sušící skříni.
  • Vysušená vrstva nástřiku se poté stabilizuje teplem optimálně při teplotě 160 - 180°C po dobu 30 - 90 sec. Při teplotě stabilizace 90 - 100°C, 10 min., anebo při teplotě 60°C 2× 15 min. bez stabilizace lze očekávat nižší stabilitu nástřiku v praní.
  • Při správném technologickém postupu doplňkové úpravy může vrstva přípravku vydržet až 20 opakovaných praní.
  • V případě, že technické podmínky nedovolují dodržet doporučené podmínky stabilizace hydrofobní vrstvy na ZOH, lze vrstvu stabilizovat v čase. Vysušený oděv se ponechá ve skladu ve visu na ramínku stabilizovat cca 7-10 dní.

Objem: 500 ml

ODKAZ na e-shop ZDE

Fotografie


 
Copyright © 2011 - 2024 CORA computer s.r.o. | All Rights Reserved.

Kliknutím na tlačítko "POVOLIT VŠE" souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit tlačítkem "NASTAVENÍ", nebo kdykoli vypnout v sekci Zpracování osobních údajů na adrese www.vyzbrojna.cz...