Přihlásit       Registrace
jméno:

x
heslo:

nápověda

NEODEKONT dekontaminační abrazivní mýdlo

NEODEKONT dekontaminační abrazivní mýdlo
reálná hodnota:0 Kč s DPH
bodová hodnota:
60 bodů
 
máte k dispozici:0 bodů

Na zakoupení nemáte dostatek bodů.

Popis zboží

Přípravek NEODEKONT je abrazivní tekuté mýdlo určené především pro pracoviště s nebezpečím kontaminace radioaktivními látkami, dále pak velmi účinný pro mytí kůže po požárech (účinně odstraňuje zplodiny hoření a veškeré nebezpečné látky. Frekvence používání je 1-10x denně. Přípravek je zařazen v bojovém řádu HZS ČR. Je možné ho použít i v ostatních sférách očisty silně až extrémně zašpiněné kůže. VŽDY nanášíte na suchou pokožku !

Původně bylo vyvinuto pro elektrárny Temelín a Dukovany, vzhledem k nebezpečí kontaminace radioaktivními látkami. Velmi účinně dekontaminuje radioaktivní látky, těžké zašpinění a průmyslové mastnoty. Dekontaminuje pokožku, zařízení, techniku, budovy a pracovní plochy. Velmi vhodný je pro důkladnou očistu rukou, celého těla, dokonce i obličeje hasiče, zejména po požárech, kdy je nutné pokožku dekontaminovat od karcinogenních látek zplodin hoření. Obsah balení je 500 ml.
 
Obsahuje dermo složku a není alergenní. Synergický účinek detergentů, emulgátorů, chemosorbentů, chelátů a částečně i iontoměničů, spolu s jemným abrazivem zaručují vysokou účinnost při omývání nebo otírání povrchů. Dodáván je do jaderných elektráren Temelín a Dukovany, HZS, ZZS HLM Prahy a dalších organizací. 
 
Použití:
  • nanesením potřebného množství přípravku (na suchou pokožku) a rozetřením uvolníte kontaminant z pokožky
  • uvolněnou nečistotu a zbytky mycího přípravku pak lehce opláchněte vodou
  • po každém mytí ošetřete pokožku vhodným reparačním krémem

Objem: 500 ml

 

ODKAZ na e-shop ZDE

Fotografie


 
Copyright © 2011 - 2024 CORA computer s.r.o. | All Rights Reserved.

Kliknutím na tlačítko "POVOLIT VŠE" souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit tlačítkem "NASTAVENÍ", nebo kdykoli vypnout v sekci Zpracování osobních údajů na adrese www.vyzbrojna.cz...