" />

Sud HORÁC 11%, objem 30L - 60 piv

Sud HORÁC 11%, objem 30L - 60 piv
reálná hodnota:0 Kč s DPH
bodová hodnota:
450 bodů
 
máte k dispozici:0 bodů

Na zakoupení nemáte dostatek bodů.

Popis zboží

Nově v nabídce najdete pivo HORÁC

Příběh Horáckého pivovaru se píše od roku 2015, kdy jej založila parta přátel, která má dlouholeté zkušenosti s pivovarnictvím, v kraji Vysočina. Původním záměrem bylo začít vařit své vlastní pivo pro vlastní restaurace a pivnice. První várka piva byla představena v roce 2016 a vyráběla se v minipivovaru v Chlumu u Třebíče. 

Pivo je vyrobeno řemeslným způsobem, podle tradiční receptury z 1.poloviny 19.století, spodním kvašením za použití speciálního kmenu pivovarských kvasnic.

Tato metoda je světově proslulá pro výrobu českého piva plzeňského typu a výsledkem je naprosto unikátní a neopakovatelný produkt, který přijde na chuť právě českým spotřebitelům-pivařům.Horácké pivo se vyrábí výhradně z českých chmelů, pěstovaných v Žatecké oblasti-Žatecký poloraný červeňák. Slad pochází z Hané. Pivo je charakterizováno plnou, čistou sladovou chutí, chlebnatostí, vyváženou velmi výraznou hořkostí s doznívajícím aroma.Pivo se vyznačuje rovněž medovou barvou a bohatou pěnou. Do piva nepřidáváme žádné stabilizátory ani jiné prostředky.

SVĚTLÝ LEŽÁK 11° - 30 l - 60 piv

Čerstvé, přírodní světlé filtrované i nefiltrované, nepasterované pivo plzeňského typu s výraznou hořkostí, plnou a čistou sladovou chutí.

Obsah alkoholu: 4,4
Extrakt původní mladiny: 11,3

Barva piva EBC: 11 - 13

Nepasterováno, bez chemických látek, filtrované i nefiltrovanéPři výběru sudu počítejte s účtováním zálohy

1000,00 Kč + odběr pouze

na našich kamenných prodejnách.

Fotografie


 
Copyright © 2011 - 2024 CORA computer s.r.o. | All Rights Reserved.

Kliknutím na tlačítko "POVOLIT VŠE" souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit tlačítkem "NASTAVENÍ", nebo kdykoli vypnout v sekci Zpracování osobních údajů na adrese www.vyzbrojna.cz...