Přihlásit       Registrace
jméno:

x
heslo:

nápověda

Akce

Akce (= soutěže a hry) jsou vyhlašovány nepravidelně. Neexistuje pevný termín vydání další akce. Jediná cesta, jak získat mimořádný příděl bodů v akcích je sledovat vyzbrojna.cz. Na akci budeme vždy upozorňovat v aktualitách.
Účastí v jakékoli akci strvrzujete svůj souhlas s pravidly pro rajhasicu.cz a konkrétní akci

Aktuální akce
    
archiv akcí

Happy birthday

Věnujte pozornost svému profilu na VYZBROJNA.CZ. Vypsáním údaje datum narození (nebo datum založení SDH) nám umožníte připsat Vám bonusové body.
Veškeré bonusové body jsou nenárokové. Bonusové body přiděluje naše obchodní oddělení.

Propagace VYZBROJNA.CZ

V sekci …........... najdete loga a bannery vyzbrojna.cz. Pokud umístíte tuto reklamu na své stránky a pošlete nám do mailu …............ odkaz na stránky, naše obchodní odd. vám připíše bonusové body. Počet bodů bude záviset i na kvalitě www. Veškeré odkazující stránky kontrolujeme a monitorujeme přístupy na naše stránky. Pokud bude z vašich stránek hodně přístupů, obdržíte extra bonusové body.  Nejlepší projekty můžou dospět do stádia trvalého partnerství - věc osobní dohody.

 
Copyright © 2011 - 2024 CORA computer s.r.o. | All Rights Reserved.

Kliknutím na tlačítko "POVOLIT VŠE" souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit tlačítkem "NASTAVENÍ", nebo kdykoli vypnout v sekci Zpracování osobních údajů na adrese www.vyzbrojna.cz...